سرور اختصاصی آلمان دیتاسنتر هتزنر

وبسایت هتزنر آلمان به عنوان یکی از شناخته شده ترین و بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات سرور اختصاصی و هاستینگ است که از سال 1997 خدمات حرفه ای میزبانی وب را انجام می دهد. وبسایت هتزنر مزیت های زیادی برای مشتریان خود دارد که مهمترین آنها کیفیت بالای سرویس، هزینه و قیمت پایین و آفرهای جداب دوره ای است. این موضوع باعث شده شرکت های ایرانی خدمات هاستینگ، برای سرویس میزبانی وب وبسایت های پربازدید و هاست دانلود را از دیتاسنتر هتزنر استفاده کنند. مشخصه اصلی کیفیت سرور اختصاصی و هاستینگ، پایداری بسیار بالا، پینگ پایین، داشتن پنل کنترل سرور و کیفیت سخت افزاری است که در مجموعه هایی مثل Hetzner، به صورت مناسب در یکجا جمع شده است.

  • آپتایم تضمینی 99%
  • پشتیبانی 24 ساعت
  • امنیت کاملا بالا
shape

تعرفه های سرور اختصاصی آلمان دیتاسنتر هتزنر سری AX

سرور اختصاصی آلمان در دیتاسنتر Hetzner میزبانی می شود که با آپتایم 99.99% بر خوردارند.

ضمانت 99% آپتایم

در سرور های اختصاصی از بهترین سخت افزار های نسل 8 و 9 شرکت HP استفاده می گردد، به همین دلیل ریسک خرابی سخت افزار پایین و پایداری سرور ها تضمین شده است.

پشتیبانی 24/7 365 روزه

در هر زمان که به خدمات پشتیبانی نیاز داشتید تیم پشتیبانی حرفه ای اسنیک هاستیگ جهت پیگیری و رفع مشکلات در کنار شما خواهد بود و آماده ی پاسخ گویی می باشد.

شاید برای شما نیز سوالات زیر پیش آمده باشد!

در صورتی که سوال خود را از لیست پایین پیدا نکردید نگران نباشید کافیست با ما در ارتباط باشید

آیا سرور اختصاصی دارای خدمات پشتیبانی می باشد؟

کلیه سرور های اختصاصی ارائه شده در اسنیک هاستیگ به صورت پایه دارای خدمات پشتیبانی سخت افزار و شبکه است، البته ممکن است خدمات ارائه شده فراتر از تعهدات دیتاسنتر و توسط واحد پشتیبانی مارال هاست نیز ارائه شود.

آیا نرخ سرور اختصاصی خارج از کشور ثابت است؟

نرخ اجاره سرور های اختصاصی هتزنر و OVH بر مبنای نرخ ارز خواهد بود و در صورتی که نرخ ارز تغییر داشته باشد متناسب با تغییر نرخ قیمت سرور ها کاهش و یا افزایش خواهد داشت.

آیا امکان ارتقا سخت افزاری در سرور می باشد؟

در سرور های اختصاصی ایران و دیتاسنتر هتزنر آلمان امکان ارتقا روی سخت افزار عموما وجود دارد. در دیتاسنتر OVH امکان ارتقا و یا ایجاد کانفیگ سفارشی وجود ندارد.

آیا سرور اختصاصی مدیریت می شود؟

شما می توانید سرور های اختصاصی را به صورت مدیریت شده از الوند نتورک نیز دریافت نمایید، در این صورت کلیه موارد نرم افزار مطابق توضیحات مندرج در بخش مدیریت سرور روی سرور شما اعمال خواهد شد.